Forum o Jeci i Noletu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o Jeci i noletu
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Hey.........:)

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Ina Murray-Nagasaki

Ina Murray-Nagasaki


Broj poruka : 13
Points : 253
Reputation : 0
Datum upisa : 25.07.2009
Godina : 33
Lokacija : New York City...:)

Hey.........:) Empty
PočaljiNaslov: Hey.........:)   Hey.........:) I_icon_minitimeSub Jul 25, 2009 11:58 pm

Ćaos!Ja sam Irena....Imam 18 god,a u sredu punim 19 god....Živim u Subotici...Zvaršila sam Gimnaziju,smer prirodno-matematički sa odličnim uspehom....Upisala sam ekonomski fakultet,smer finansije i bankarstvo...Volim tennis,a omilejni tenniseri i tenniserke su mi Andy Murray,Ernests Gulbis,Novak Đoković,Viktor Troicki,Juan Martin Del Potro,Maria Sharapova,Jelena Janković i Dinara Safina....Takođe volim odbojku,a moji omiljeni odbojkaši su Ivan Miljković,Marko Podraščanin,Miloš Mikić i Dragan Stanković,a od stranih Mikhailov,Leone i Bruno Rezende....Volim serije Gossip Girl,90210,Supernatural,glumce Chace-a Crawford-a,Jareda Padaleckog,Eda Westwicka,Taylora Lautnera i Roberta Pattisona....Volim da slušam sve vrste muzike,ali najviše rock...Forum je extra...Doveo me je Luka...Nadam se da ćemo se lepo družiti....Smile
Nazad na vrh Ići dole
Luka
Admin
Luka


Broj poruka : 165
Points : 675
Reputation : 2
Datum upisa : 25.07.2009

Hey.........:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hey.........:)   Hey.........:) I_icon_minitimeNed Jul 26, 2009 12:44 pm

dobrodosla
Nazad na vrh Ići dole
https://nolejeca.forumsr.net
Ina Murray-Nagasaki

Ina Murray-Nagasaki


Broj poruka : 13
Points : 253
Reputation : 0
Datum upisa : 25.07.2009
Godina : 33
Lokacija : New York City...:)

Hey.........:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hey.........:)   Hey.........:) I_icon_minitimeSre Jul 29, 2009 4:11 pm

Hvala....Smile
Nazad na vrh Ići dole
Luka
Admin
Luka


Broj poruka : 165
Points : 675
Reputation : 2
Datum upisa : 25.07.2009

Hey.........:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hey.........:)   Hey.........:) I_icon_minitimeSre Jul 29, 2009 4:42 pm

nnc
Nazad na vrh Ići dole
https://nolejeca.forumsr.net
Sponsored content





Hey.........:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Hey.........:)   Hey.........:) I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Hey.........:)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o Jeci i Noletu :: Upoznavanje-
Skoči na: